נעים להכיר

"קודם אנו מעצבים את ביתנו; ובהמשך, הבית שלנו מעצב אותנו".

(וינסטון צ'רצ'יל) 

 

עיצוב פנים, עבורי, הוא הרבה יותר ממקצוע.  עיצוב הוא מקור השראה יומיומי, תחום עניין שלא מפסיק להלהיב, לסקרן, להרחיב את אופקיי ולרגש אותי.

כל בית הוא עולם ומלואו

לא משנה אם אני מעצבת בית או משרד, עוד לפני בחירת הסגנון העיצובי - חשוב לי להקשיב, להכיר ולהבין היטב את צרכיכם, רצונותיכם, מהם עולמות התוכן וההשראה שלכם, מהי תחושה ביתית עבורכם ואיך אתם מדמיינים סביבת מגורים/עסקים יעילה, מהנה ומפנקת.

אני מאמינה שעיצוב הרמוני נועד לשדרג איכות חיים וככזה, הוא משלב בצורה אידיאלית בין אסתטיקה ונוחות, בין יופי ופונקציונליות.

 

לאחר שנים רבות בעולם ההייטק, החלטתי להתמסר לתשוקה הגדולה שלי ובסיום לימודי עיצוב והום סטיילינג במכללת בניין ודיור, פתחתי את העסק שלי כמעצבת ומלבישת בתים. 
מאז, אני לא מפסיקה ללמוד ולהעשיר את עצמי בידע, ברעיונות, במקורות השראה ובכלים המשדרגים את יעילות העבודה עבור לקוחותיי.

ללא ספק, אני בת מזל! התחביב הגדול שלי הוא גם העיסוק המקצועי שלי, תחום שאני חיה ונושמת מדי יום.

כמעצבת הקו המנחה אותי בעבודתי הוא יחס אישי, מקצועיות ללא פשרות וליווי צמוד של הלקוחות שלי עד התוצאה הסופית, הגשמת חלומותיהם. הקשר שאני יוצרת עם לקוחותיי מתחילת התהליך הוא חלק בלתי נפרד מהצלחת הפרויקט.

 

 

אם קניתם דירה חדשה, אם אתם לפני שיפוץ או מעוניינים לרענן את מראה הבית הקיים או אם אתם זקוקים להתאים את החלל למצב החדש (המשפחה התרחבה/הילדים גדלו/יצאו מהבית/מאפייני העסק השתנו)- אשמח ללוות אתכם  וליצור ביחד אתכם מקום משלכם - כפי שאתם צריכים, רוצים ואוהבים.

WhatsApp Image 2021-03-12 at 15.56.13 (1